SOPHOS Secure Wifi

     
SOPHOS Secure Wifi
SOPHOS Secure Wifi
SOPHOS Secure Wifi
Kurulumu ve yönetimi oldukça kolay ve böylece kablosuz ağlarınız çok kısa sürede kurulmasının yanında çalışması da oldukça kullanışlı ve güvenilir. Bulut yönetimli Wi-Fi sistemimiz en iyi AP desteğini, ölçeklenebilirliği ve Sophos Central aracılığıyla tek bir cam bölmenin yanı sıra aşağıda açıklanan tüm özellikleri sağlar.

Sophos Secure Wifi

İşletmeler hızla büyüyen ve gelişirken, sıklıkla  internet erişim noktlarını artırma ihtiyacı duymaktadırlar. Fakat Genellikle bu tek başına çözüm olmamaktadır. Dışarıya açıulan her bağlantı bunun yanında tehlike ve tehditleri de beraberinde getirir. Bu nedenle bilişimdeki en önemli konulardan güvenlik akla gelmektedir.
 
Sophos Wireless işletmeler için bağlantı durumunu kolay analiz edebilmesini sağlayan kolay kullanıma sahip bir gösterge tablosuyla karşımıza çıkar. Erişim noktalarınız, kablosuz bağlantılarınız, bağlı istemciler ve olası sıkıntıları belirlemede kullanılır. Bu sayede önemli konuları tek bir noktaan görüntüleme ve inceleme imkanı sağlanır.
 
Sophos Secure Wifi, erişim noktalarının 3 adımda dağıtımını sağlar. Önce şebeke oluşturulur, 2.Adım Access Point leri kaydeder ve son adımda da internete çıkışı sağlar. Sophos Secure Wifi'nin bir diğer önemli özelliği ise diğer Sophos çözümleriyle entegre şekilde  çalışarak yönetebilir, tabi isterseniz sadece Sophos Central yönetim platformumuzu kablosuz ağ kurulumu ve kontrolü için de kullanabilirsiniz.
 
Sophos Secure Wifi kablosuz erişim cihazları füşük yada uygun bütçeli bir çok işletmeye ve sektöre yönelik çözümleiyle hizmet vermektedir.

 

Senkronize Bağlantı

Sağlık durumlarına göre yönetilen istemciler için erişimi otomatik olarak kontrol edin.
 

Tehdit Keşfi

Wi-Fi ağlarınız üzerindeki ve bunlara yönelik tehditler anında sınıflandırılır - örneğin, hileli AP'ler, sahtekarlık girişimleri veya bilinmeyen cihazlar.
 

Modüler Yönetim Sistemi

Kablosuz'u tek başına veya tüm Sophos Central tarafından yönetilen güvenlik çözümlerinizle birlikte yönetin.
 

Senkronize Güvenlik: İstihbarat - Bağlı

Sophos Wireless, Sophos Central platformunun gücünü ve benzersiz Security Heartbeat ™ işlevselliğimizi birleştirir. Güvenilir Wi-Fi ağlarınıza yönelik riski azaltmak için bağlı uç nokta ve mobil istemcilerin sağlık durumunu izler ve buna göre hareket eder.
 
  • Sophos Central'da yönetildiğinde Sophos Uç Noktanız ve / veya Sophos Mobile ile entegre olur
  • Tehditleri mümkün olan en erken anda keşfetmek için üstün görünürlük sağlar
  • Sağlıksız istemciler için web erişimini otomatik olarak kısıtlayarak yanal hareketi önler
* Yalnızca APX ile mevcuttur.
 

Kolay ve Basit Dağıtım

Erişim noktalarını dağıtmak kolaydır. Ağlarınızı oluşturmanız, erişim noktalarınızı kaydetmeniz ve bir veya daha fazla site kurmanız için size üç basit adımda rehberlik edeceğiz.
 
  • İnternete erişmek için erişim noktanızı ağınıza bağlayın,
  • Erişim noktasında S / N'yi bulun ve LED'in başlatma durumuna ulaşmasını bekleyin,
  • Seri numaralarınızı girin veya yükleyin, ardından Kaydol'u tıklayın,