SOPHOS XG Firewall Cihazları

     
SOPHOS XG Firewall Cihazları
SOPHOS XG Firewall Cihazları
SOPHOS XG Firewall Cihazları

SOPHOS XG FİREWALL

İleri derece koruma ve kullanım kolaylığı

Sophos diğer firewall ürünlerine nazaran daha kolay ve güvenilir kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Sisteminizdeki tehditlere karşı tüm kullanıcıları tek ekrandan yönetme, sıralama, uygulama ve filtreleme ve network politikanızı düzenlemenize izin veren güçlü birleşik bir politika sunmaktadır. Kurulumu da diğer firewallara nazaran oldukça kolaydır.
 
•  Uzaktan Güvenli Çalışma
•  Uzaktan Ücretsiz VPN erişimi
•  Bulut yönetimi
•  Benzersiz Güçlü Koruma koruma
 
 
Sophos xg Firewall Türkiye - Karya Bilişim Teknolojileri -Karyabt
 
Yeni Nesil Güvenlik Duvarı
Görünürlük, Koruma ve Performans

Kolay ve Esnek Bağlantı Çözümleri

Sophos XG Firewall; eksiksiz kablosuz, hücresel, bakır ve fiber seçenekleriyle  modüler ve esnek bağlantı çözümleri sunmaktadır.
Network güvenliğinin her alanında güncel ve yenilikçi teknoloji ve yaklaşımlarıyla dikkat çekmektedir. Xg Firewall yönetim şekliyle bilgileri rapor etme ve diğer güvenlik sistemleriyle,  entegre çalışma şekilleriyle ve tüm güvenlik konularında  inanılmaz muazzam bir sadelik, güvenliği sezme becerisi ve ileri derece tehdit koruması seviyesi sunmaktadır.,
 

Sophos XG Firewall Synchronized App Control from Sophos on Vimeo.

Tek korumayla çok daha fazlası

 
Devrimsel Security Heartbeat™ firewall, tümüyle web uygulamaları, e-mail,  anti-virüs, şifreleme ve DLP’yi de içeren başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikler ile günce teknolojiye sahip yeni bütün firewall özelliklerini hiçbir ek donanıma ihtiyacınız bulunmadan kullanabileceksiniz.  Ek bir maliyet olmadan hangi ürünü konumlandırmak istediğinize kolayca karar verebileceksiniz.
 

Çevrimiçi Demo Kullanımı

 
XG Firewall'un tüm özelliklerini tanımak için Üretsiz Demo kullanım imkanı sunar
 
Etkili, güçlü… hızlı
 
SOPHOS XG Firewall cihazları Intel multi-core teknolojisi, katı hal sürücüleri (SSD) ve hızlandırılmış bellek içi içerik taraması ile kullanılarak size üst düzey performans sunabilmek için tasarlandı. Bunun yanında Sophos FastPath paket optimizasyon teknolojisi ile maksimum verim almanızı sağlamaktadır.
 

SophosLabs Tehdit İstihbaratı

 
Derin öğrenme teknolojisini kullanarak, yeni ve sıfırıncı gün tehditlerini ağınıza girmeden önce tespit ediyoruz.

Sandstorm Sandboxing

 
Intercept X'in en son teknolojisini kullanarak şüpheli dosyaları güvenli bir bulut ortamında analiz ederek uygun maliyetli korumada son nokta.

Çok sayıdaki güvenlik duvarınızı basitçe yönetim

 

Sophos merkezi firewall; çoklu SF-OS firewall tamamen merkezi yönetimini tek bir konsol üzerinden yönetim sağlamaktadır. SF-OS, Sophos UTM v9.x ve Cyberoam OS cihazlarıyla Sophos iView raporlamasını birleştirme olanağı sağlamaktadır.

Standart cihaz üzerinde raporlama

 

Cihaz üzerinde bulunan yüzlerce rapor çeşidiyle, kullanıcılarınızın ağınızda neler yaptığını tam olarak ögrenebileceksiniz. Ayrıca bir araç gerektirmeden yerel olarak depolanan detaylı raporlar alabilirsiniz. Eşsiz Kullanıcı Tehdidi Bölümü (User Threat Quotient) raporları sizlere hangi kullanıcınızın ağ güvenliğinizi tehlikeye attığını gösterir.

 

İzinsiz Girişi Önleme

 
Sektör lideri IPS ile en son teknoloji ağ istismarlarına karşı yüksek performanslı koruma sunar.
 
 
 
Ağınızı Tam Olarak Korumak için Performans ve Daha Sonra Bazı
XG Firewall, performanstan ödün vermeden en son yeni nesil koruma teknolojilerinin tümünden tam olarak yararlanabilmenizi sağlayan endüstri lideri performans ve korumalı Mbps başına fiyat sunar.
 

XG Mimarisi

Xstream Mimarisi

 
Yeni paket akışı işleme mimarimiz, olağanüstü düzeyde ağ koruması ve performansı sağlar.
 

Politika sablonları sizi hızlıca korumaya alır

 

Ön tanımlı politika şablonları, sizlere Microsoft Exchange, SharePoint gibi yaygın uygulamalarınızı korumanıza izin verir. Listeden basitçe seçim yapın, bazı temel bilgileri yazın ve bırakın şablon geri kalanını halletsin. Tüm gelen/giden firewall kurallarını ve güvenlik ayarlarını sizin için otomatik bir şekilde ayarlar ve son politikayı basit bir İngilizce ile gösterir.

Patentli Layer-8 kimlik denetimi

 

Kullanıcı kimliği, kimlik tabanlı politika teknolojisi kullanıcıların kullandığı uygulamalar, bant genisliği ve IP adresi gözetilmeksizin diğer network kaynakları, konum, network ya da cihaz üzerinden kullanıcının denetlenmesine olanak sağlayak politikaların uygulanmasını başka bir boyuta çeker. Patentli Layer-8 kimlik kontrolü teknolojimiz kelimenin tam anlamıyla firewall ilkelerini tamamen yeni bir seviyeye çeker.

 

 

Senkronize SD-WAN
Senkronize Güvenliğin, güvenilir SD-WAN yol seçimi ve yönlendirme kararları vermek için sağladığı% 100 uygulama görünürlüğü ve denetiminden yararlanır.
 
SD-RED Şube Ofis Bağlantısı
Şube ve ofis uç cihazlarımız, SD-WAN dağıtımlarını basit, kolay ve güvenli bir hale getirir.

Otomatik kullanıcı risk raporları

 

Sophos Kullanıcı Tehdidi Bölümü (UTQ) göstergesi, kullanıcı davranışında eyleme geçirilebilir istihbarat sağlayan eşsiz bir özelliktir. Güvenlik duvarlarımız her bir kullanıcının internette gezinme alışkanlığı ve faaliyetini risk eğilimli davranışa sahip kullanıcıları tespit etmek için gelişmiş tehdit ve geçmişi ile ilişkilendirir.

Gelişmiş tehdit korumasında bir devrim SophosSecurityHeartbeat

 

Öncelikle Security Heartbeat kendi zekasıyla birleştirmek için ve daha önceden bilinmeyen tehditlerce tehlikeye atan sistemleri tespit etmek için uç nokta korumalarını ve Güvenlik duvarınızı ilişkilendiren bir endüstridir. Heartbeat durumu, sistemler tekrar düzelene kadar erişimi izole etmek ya da sınırlandırmak için hem uç nokta korumasındaki hem de network seviyelerindeki eylemleri ani bir şekilde tetiklemek için güvenlik politika ayarlarına entegre edilmiştir. Bu özellik Sophos Cloud Endpoint Protection Advanced ya da Sophos Enduser Protection gerektirmektedir.

SOPHOS XSTREAM

 
•  TLS 1.3 desteği ile ağınızdaki tüm şifrelenmiş trafiğe yönelik Lider performans ve görünürlük.
•  Bilinen ve bilinmeyen tüm tehditleri durdurmak için tek bir akış motorunda yüksek performanslı derin paket koruması.
•  En iyi performans için güvenilir ve önemli bulut, SaaS ve VoIP uygulama trafiğini hızlandırın
 
XG Firewall ile bir kör noktayı ortadan kaldırarak şifreli, kaçamak veya zorlama ile gelen tehditlere karşı, tüm ağ trafiğiniz için olağanüstü görünürlük ve bilgi sağlar.
 

Uygulama Görünürlüğü ve İzleme

 
Eşsiz uygulama kimliği ile istediğiniz uygulamaları hızlandırın ve istemediğiniz uygulamaları kontrol edin
 
Ağ Sağlığı ve Tehditlere Karşı
 
Saldırıları ve ihlalleri anında durdurarak, güvenliğiniz için ağınızdaki şüpheli veya kötü niyetli tehditleri belirler
 
 
 
 
Bilinmeyen Tehditleri Durdurmak İçin En İyi Koruma
 
XG Firewall, Daha önce karşılamadığınız tehditleri yakalamak için benzersiz ve yenilikçi teknolojiyle tasarlanmış fidye yazılımı, kripto madencilik, botlar, solucanlar, korsanlar, ihlaller ve APT'ler gibi en son gelişmiş tehditlere karşı en iyi korumayı sunar.
 
 
XG Aletleri
XG Serisi Cihazlar
 
En yeni çok çekirdekli CPU'lar, cömert RAM ve katı hal depolama, yeni Xstream mimarisinden en iyi şekilde yararlanır.
 
Kanıtlanmış Performans
 
Hem güvenlik etkinliği hem de korumalı Mbps başına fiyat açısından tutarlı bir şekilde en iyi performans gösterenler arasında derecelendirilmiştir.
 
Aşırı TLS Denetimi
 
Son Derece Hızlı, Etkili ve Şeffaf.
Güvenlik duvarınızdan geçen trafiğin% 80'i şifrelenmiştir. Çoğu kuruluş bu trafiğe tamamen kördür. Neden? Çünkü TLS Denetimi güvenlik duvarı performanslarını düşürür. Ama artık değil.
 
XG Firewall's Xstream TLS Inspection, bu sorunu kesin olarak çözer. Artık performans, koruma, gizlilik ve son kullanıcı deneyiminden ödün vermeden TLS Denetimini tamamen etkinleştirebilirsiniz.
 
TLS 1.3 ve tüm modern şifre paketleri için yerel destek
Gizlilik, koruma ve performansı dengelemek için güçlü politika araçları
Kontrol Merkezi aracılığıyla benzersiz bir bakışta görünürlük ve tek tıklamayla hata yönetimi
SD-WAN Evrimleşti
Eşi görülmemiş netlik, bağlantı ve kontrol.
XG Firewall, bağlantı ihtiyaçlarınız üzerinde benzeri görülmemiş bir netlik ve kontrol sağlayan benzersiz yeteneklerle SD-WAN'ı geliştirir.
 
Ayrıntılı bilgi için : 0 212 217 35 35