WAN Optimizasyonu Ve DR Çözümleri

     
WAN Optimizasyonu Ve DR Çözümleri

WAN Optimizasyonu Ve DR Çözümleri

Wan optimizasyonu, Wan ile yapılan bağlantılarda yani ADSL, G.SHDSL,3G vb türlerde  bağlanan cihazlar arasında veri transferini hızlandırmaktadır. Bundaki temel amaç veri transferinde yapılan tüm işlemlerin mümkün olduğunca hızlı ve sorunsuz olmasının sağlanmasıdır. Karya BT olarak firmalarda network sorununa ve network ürünlerinde çözüm için yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmaların BT alanında en çok masraf yaptığı alan network ürünleri ve bağlantı ücretleri, Karya BT teknik destek uzmanları bu maliyetleri düşürmek ve sorunsuz bir haberleşme ağı için çalışmaktadır.

WAN optimizasyon size neler kazandırır ? İsteseniz maddeler halinde görelim;

·        Network ve sunuculardan çalışan uygulamaların performansını maksimum seviyeye ulaştırarak firmanızın daha verimli çalışmasını sağlar,

·        Şubeler ve merkezler arasında mesafelerde veri kaybını önler,

·        Web yazılımlar, posta, dosya paylaşımları ve videolar aynı anda optimize ederek kesintisiz veri hızı sağlanır,

·        Ucuz maliyet ile bulut teknoloji kullanılır,

·        Yeni cihazlar alarak veya daha yüksek hız bağlantı ücretleri ödenerek daha fazla maliyetle sağlanacak olan imkanlara optimizasyon sayesinde sahip olmak,

·        Tüm veri yavaşlığı, kesinti ve erişim sorunlarından tamamen kurtulmak.

Kesinlikle optimizasyon ile veri hızınızda ve erişim olanaklarınızda en uygun maliyet ve en yüksek hıza Karya Teknoloji ile ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Sadece kurumsal teknik destek ve çözüm üzerine yoğunlaşan deneyimli teknik destek uzmanlarımız kullandığınız tüm network cihazlarını ve bağlantılarını test ederek çıkartacakları sonuca göre size en uygun çözüm yolunu sunacaklar. Yapılan optimizasyon sonuçlarını gördükten sonra firmanızdan çıkan işlerin daha net ve daha hızlı sonuçlandığını gören yöneticiler de bu durumdan şüphesiz memnun kalacaklar. Wan hızınız artırıp geliştirildikten sonra değişen BT altyapınız, verilere ve uygulamalara sadece şirket içi değil internet olan her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Şirket dışında saha da çalışan personellerinizi, şubelerinizi ve serverlarınızı kontrol ederek işgücünü gerçek zamanda işbirliği içinde çalışabilmesinin tek çözümü Karya Teknoloji tarafından yapılan WAN Optimizasyondur.

WAN optimizasyon teknolojisinin sağladıkları arasında; ağ bant genişliği kullanımını en iyi hale getirme, mümkün olan yerlerde veri gönderimini azaltma, daha önemli uygulamaları önceliklendirme, mevcut geniş alan ağı kullanımını optimize etme, paylaşım, e-posta ve tarayıcı tabanlı uygulamaları hızlandırıp, tepki zamanlarında ve uygulama protokollerinin etkinliğinde geliştirme sağlama gibi özellikler gösterilebilir.

WAN optimizasyon IT ekibinizin gereksiz işlem harcamalarını da ortadan kaldıracaktır. Şirket dışındaki personellerinizin uygulamaları, belgeleri, e-postaları, tasarım dosyaları ve  yazılımlarınızı tek bir noktadan işliyormuş gibi çalışmalarını en uygun maliyet ile çözüme kavuşturun. Karya Teknoloji olarak WAN Optimizasyon ve DR çözümlerini uygularken şirket içi ve dışı tüm etkenlerini maksimum seviyede ve şirkete maliyeti minimum seviyede tutarak hem işlerinizin akışını hem de Karya Teknoloj ile firmanız arasındaki iş ilişkisin de sürekliliği sağlıyoruz.