Mail Gateway

E-posta geçitleri, e-posta tehditlerini e-posta sunucunuza ulaşmadan engelleyerek alıcıları teslimattan korur. Çoğu e-posta geçidi sunucusu güvenlidir ve işletmenizi spam, virüs, kötü amaçlı yazılım ve DDoS saldırılarına karşı korur. 

Mail Gateway nasıl çalışır?

Mail Gateway, hangi e-postanın e-posta ağınıza girmesine izin verilip verilmediğini denetleyen e-posta iletişim güvenlik yazılımıdır. Kullanıcılara e-posta göndermenin güvenli olup olmadığını belirlemek için alan adları incelenir ve içerikleri değerlendirilir. Gelen bir e-postanın güvenli olmadığı veya kötü amaçlı olduğu tespit edilirse reddedilir veya karantinaya alınır. Kullanılan posta geçidi hizmetine bağlı olarak, yöneticiler karantinaya alınan e-postaya erişebilir. Güvenli bir e-posta geçidi yalnızca siber saldırı riskini azaltmakla kalmaz, aynı zamanda e-postaları gönderilmeden önce tarayarak hassas bilgilerin korunmasına da yardımcı olur.

İletişim

Adres: Esentepe Mah.
Kore Şehitleri Cad. No:38/7
Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 217 35 35

Fax: +90 212 283 10 11

info@karyabt.com

Copyright © 2023 Karya Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.