Hakkımızda

Karya Teknoloji, ağırlıklı olarak güvenlik çözümleri, kurumsal sistem çözümleri, network çözümleri ve destek hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kaliteli ürün ve kolay anlaşılır hizmet anlayışı ile geniş ürün yelpazesiyle sorunları enine değerlendirerek uzman ekibiyle en doğru çözüm yolunu sizlere sunar.

Karya Teknoloji müşterileri için değer yaratan, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı, geleceğe ışık tutan stratejik bakış açısı ile her gün kendini yenilemektedir. 

Vizyon
Sürekli değişen piyasa koşullarında, teknoloji alanındaki gelişmeleri, hedef kitlemizin ilk aklına gelen IT Çözüm Ortağı olurken, kendi kulvarında zirveye tırmanmak. 
 
Misyon
Geçmişte yaptığımız projeler ışığında, sektörümüzdeki gelişmeleri takip edip, güncel ve en yeni teknolojileri kullanarak, müşterilerimiz hedeflerine ilerlerken ihtiyacı olan teknolojik yol haritasını belirlemek ve eğitimli kadromuzu, sürekli güçlendirerek hizmet devamlılığını sağlamak. 

Yönetim Kadromuz

Yusuf KAYA

Yusuf KAYA

Co-Founder
Sercan DEMİRÖZ

Sercan DEMİRÖZ

General Manager
Demet BATAL

Demet BATAL

Sales and Marketing Director
Muhammed ÖZTÜRK

Muhammed ÖZTÜRK

System Engineer Team Lead
Haydar KÜTÜK

Haydar KÜTÜK

Network Engineer Team Lead
Halil YAŞARSOY

Halil YAŞARSOY

Cyber Security Team Lead

İletişim

Adres: Esentepe Mah.
Kore Şehitleri Cad. No:38/7
Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 217 35 35

Fax: +90 212 283 10 11

İnfo@karyabt.com

Copyright © 2023 Karya Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.