Server Çözümleri

Kurumsal server çözümlerindeki kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde sunucuları olması ve sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması birçok avantaj sağlar.

Karya Teknoloji olarak sunucu çözümleri konusunda aradığınız tüm destek ve hizmetler alanında uzman personellerimizle firmamızca sunulmaktadır. ilk olarak satış öncesi ekibimiz ihtiyaçlar üzerine bir rapor hazırlar. Ardından müşterilerimize bilgiler sunarak ne tür bir çalışma yürütüleceği paylaşılır. Son aşamada da maliyet bilgileri paylaşılarak gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

Hazırladığımız raporda ;

Server da kaç Core işlemci olduğunu, ram yeterliliğini, disk kapasite ve performans

yeterliliğini, sanallaştırma bakımından geliştirilebilir yönlerini ve günlük ne kadar yedekleme yapıldığını kontrol ediyoruz.

Bu kontrollerin sonunda;

1- Donanımsal eksikliklerin,

2- Yedekleme için en uygun çözümlerin,

3- Sistemlerin en iyi şekilde çalışmasını sağlayacak maddelerin bulunduğu ayrıntılı bir analiz raporu hazırlıyoruz. Bu rapor ile Donanım, Lisans ve doğal afet ile ilgili tehlikelere önlem alırken, sistemler için en iyi altyapı orta mı için gereklilikleri sunuyoruz.

Karya Teknoloji, Server çözümleri ile hizmetinizde.

İletişim

Adres: Esentepe Mah.
Kore Şehitleri Cad. No:38/7
Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 217 35 35

Fax: +90 212 283 10 11

info@karyabt.com

Copyright © 2023 Karya Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.