Felaket Kurtarma Çözümü DR ( Disaster Rocovery )

Felaket Kurtarma Çözümü DR ( Disaster Rocovery ) nedir?

 

  Felaket Kurtarma Çözümü (Dİsaster Rocovery-DR); firmanızdaki önemli ve tehlikeli olayların etkilerinden korumayı amaçlayan bir güvenlik planlama alanıdır. Felaket Kurtarma (Disaster Rocovery -DR) ‘nın hedefi bir işletmenin mümkün olduğunca normale yakın çalışmaya devam etmesini sağlamaktır.

 

   

 

  Felaket Kurtarma Çözümü DR (Disaster Rocovery) Niçin Gereklidir?

 

  Bu duruma felaket denmesinin nedeni beklenmedik zamanlarda kurumlar için hayati öneme sahip bilgilerin kaybı dolayısıyla bir firma için felaket denebilecek düzeyde tehlike taşıyan bir durumdur. Felaket durumunda bir siber saldırı , yangın, sel ve deprem gibi daha bir çok tehlikede firmanız için en önemli durumlardan biri şüphesiz firmanız için inanılmaz öneme sahip satış, muhasebe, müşteri portföyü gibi daha bir çok konu başlığı altında sıralayabileceğimiz bilgilerinizdir. Önlem alınmaz ise geri dönüşü olmayan durumlarla karşı karşıya kalınacak felaketlere sürükleyebilir. İş sürekliliğinizi korumak için  verileriniz ve sistemleriniz güvende olmalı ve sürekli olarak istenildiğinde ulaşılabilir durumda olması gerekmektedir. Ayrıca altyapılarda yaşanan sorunlar kurumları geri dönüşü olmayan felaketlere sürükleyebilir veya onarılması zor sorunlara yol açabilir. Felaket Kurtarma  (Disaster Rocovery DR) tamda bu kısımda akla gelen en iyi çözümlerdendir. Verileriniz tek merkezde saklama ve yönetme imkanı sunması ve güvende tutarak firmanızın iş devamlılığı da sağlanmış olunur.

İş süreçlerinizi aksatmadan, BT destek ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılamak için profesyonel ve yeterli kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. IT Bakım ve Danışmanlık KaryaBT

IT destek ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılamak için profesyonel ve uzman ekibimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Ama bunu yaparken iş sürekliliğini de ihmal etmeyiz.

Kısacası Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyoruz. IT bakım destek fiyatları göz önünde bulundurulduğunda , en iyi hizmeti en uygun fiyata sunma gayretindeyiz.