Hakkımızda

Biz Kimiz?

Karya Teknoloji, ağırlıklı olarak güvenlik çözümleri, kurumsal hizmet çözümleri, network çözümleri ve destek hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Kaliteli ürün ve kolay anlaşılır hizmet anlayışı ile geniş ürün yelpazesiyle sorunları enine değerlendirerek uzman ekibiyle en doğru çözüm yolunu sizlere sunar.

Karya Teknoloji müşterileri için değer yaratan, pazar odaklı ürün yönetimi yaklaşımı, geleceğe ışık tutan stratejik bakış açısı ile her gün kendini yenilemektedir.

Vizyon
Sürekli değişen piyasa koşullarında, teknoloji alanındaki gelişmeleri, hedef kitlemizin ilk aklına gelen IT Çözüm Ortağı olurken, kendi kulvarında zirveye tırmanmak. 
 
Misyon
Geçmişte yaptığımız projeler ışığında, sektörümüzdeki gelişmeleri takip edip, güncel ve en yeni teknolojileri kullanarak, müşterilerimiz hedeflerine ilerlerken ihtiyacı olan teknolojik yol haritasını belirlemek ve eğitimli kadromuzu, sürekli güçlendirerek hizmet devamlılığını sağlamak.

 

Karya Teknoloji olarak ağırlıklı güvenlik çözümleri, network çözümleri, kurumsal hizmet çözümleri ve destek gibi alanlarda hizmet  vermek üzere kurulmuştur. Kaliteli ürün ve kolay anlaşılır hizmet anlayışı, güçlü teknik ve çalışan kadrosu, referans, çözüm ortakları ve geniş ürün yelpazesiyle sorunları değerlendirerek en doğru çözüm yolunu sizlere sunar.

İstanbul / Şişli ‘de bulunan şirketimiz başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir ve Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir. İSO 27001 ve İSO 9001 belgelerin de kalitesini arttırmıştır. Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu -KVKK danışmanlığı , Disaster Recovery -DR diğer adıyla Felaket Kurtarma Danışmanlığı , DLP , Loglama , LAN / WAN ,Sistem odası kurulum ve bakım, Bulut sistemleri, Sanallaştırma, Altyapı kablolama, Storage , Sistem yedekleme, SIEM, Veritabanı güvenliği, Penetrasyon test gibi bir çok hizmette danışmanlık vermektedir.

KaryaBT Hakkında