ManageEngine IT Yönetim Hizmetleri

ManageEngine, BT Operasyonları ve Servis Yönetimi alanında uzmanlaşmış bir yazılım üreticisidir. Şirket, ağlar, sunucular, uygulamalar, masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar, servis masaları, Active Directory ve güvenlik gibi BT işlemlerinin tüm bileşenlerini yönetmenizi sağlayan çözümler sunar. ManageEngine yazılımlarının indirilmesi, kurulumu, yapılandırılması ve dağıtılması oldukça kolaydır. BT ekiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak uygun fiyatlı ürünler sunan ManageEngine, 4000’den fazla çalışanıyla 190’dan fazla ülkede 280.000’den fazla şirkete hizmet vermektedir.

BT’yi Araya Getirerek Yönetme

İşinizi güvende tutmaktan, yüksek kullanılabilirlik sağlamaya, kullanıcılarınızı mutlu etmeye kadar en zor BT yönetimi sorunlarınız için bile eksiksiz ve kolay çözümler sunar .

Türkiye’de ManageEngine

KaryaBT olarak İş Ortaklarımızdan ManageEngine ile müşteirlerimize hizmet vermekteyiz. Sahip olduğu 50’nin üzerinde yazılım çözümü ile ManageEngine, BT altyapılarında oluşabilecek tüm sorun ve ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam etmektedir.

Teknolojinin hızlı gelişimiyle birlikte, kurumsal ağlar giderek daha geniş ve karmaşık hale gelmektedir. Bu nedenle, BT yönetimi çözümleri, ağ ve sistem yöneticilerinin büyüyen ve karmaşıklaşan bu yapılarda düzeni koruması için her zamankinden daha fazla önem taşımaktadır.

ManageEngine, bilişim sektöründe esnek ve kullanıcı dostu yazılım çözümleri sunmayı hedefleyen öncü firmalardan biridir. Türkiye’de, ManageEngine’in tek yetkili distribütörü KaryaBT’dir ve bu işbirliği 2006’da başlamıştır. KaryaBT, müşterilerinin BT ihtiyaçlarını dikkatle değerlendirir ve en uygun yazılım çözümleriyle karşılar. Şirket, satış öncesi ve sonrası hizmetlerde yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı taahhüt eder.

KaryaBT, müşteri memnuniyetini artırmak için BT altyapısına yönelik çeşitli yazılım çözümleri üzerinde uzmanlaşmış ekiplerle hizmet verir. Ağ yönetimi, Microsoft Active Directory, yardım masası, güvenlik ve son kullanıcı yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşmış 40’tan fazla teknik uzman ve satış destek ekibi bu taahhüdün arkasındadır.

Dünya genelinde 180.000’den fazla şirketin tercih ettiği ManageEngine yazılım çözümleri, Ar-Ge ekipleri tarafından sürekli güncellenmektedir. Bu güncellemeler, yeni özellikler eklemek ve güvenlik açıklarını kapatmak için düzenli olarak yapılır.

ManageEngine, 50’den fazla yazılım çözümüyle, BT altyapılarında ortaya çıkabilecek her türlü soruna yanıt vermektedir. Bu yenilikçi ve uygun maliyetli yazılımlar, kullanıcılarına güvenilirlik ve kolaylık sağlar. Böylece ManageEngine müşterileri, güvenli ve kullanımı kolay BT çözümlerine erişim sağlayarak iş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetebilirler.


ManageEngine, BT operasyonları ve güvenlik yönetimi için geniş bir ürün yelpazesi sunar. İşte bu ürünlerden bazıları:

ManageEngine Access Manager Plus

Kritik sistemlere güvenli uzaktan erişimi sağlayan web tabanlı bir ayrıcalıklı oturum yönetimi çözümü. Ayrıcalıklı kullanıcı oturumlarını gerçek zamanlı olarak denetlemek için kapsamlı kontroller sunar ve erişimlerin güvenli bir şekilde yapılmasına yardımcı olur.

ManageEngine AD360

Active Directory (AD) yönetiminde kapsamlı bir çözüm olan AD360, Windows ortamlarında Kimlik ve Erişim Yönetimi (IAM) ihtiyaçlarına yanıt verir.

ManageEngine ADAudit Plus

Microsoft tabanlı ortamlarda güvenlik ve BT denetimi sağlayan ADAudit Plus, Active Directory ve diğer Windows bileşenleri için gerçek zamanlı değişiklik denetimi yapar. Ayrıca, NetApp dosyaları ve EMC sunucuları için de denetim sağlar.

ManageEngine ADManager Plus

Active Directory, Microsoft 365 ve Exchange Server’ı yönetmek ve raporlamak için oluşturulmuş ADManager Plus, aynı zamanda yerleşik bir iş akışı ve otomasyon sistemi sunar.

ManageEngine ADSelfService Plus

Active Directory şifre yönetimi ve çoklu oturum açma aracı olan ADSelfService Plus, son kullanıcıların şifrelerini güvenli bir şekilde sıfırlamalarını sağlar.

ManageEngine AlarmsOne

BT uyarı yönetimini tek bir konsolda merkezileştirerek tüm BT yönetim araçlarınızla entegre olur ve alarmları düzenli bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

ManageEngine Analytics Plus

BT verilerini hızlı bir şekilde görselleştirerek detaylı raporlar ve gösterge tabloları oluşturan Analytics Plus, BT ekiplerinin karar verme süreçlerini hızlandırır.

ManageEngine Application Control Plus

Yetkili ve yetkisiz uygulamaların keşfini ve yönetimini sağlayarak ağınızda güvenliği artıran bir çözüm olan Application Control Plus, uygulama düzeyinde ayrıcalık yönetimi ve dinamik beyaz liste/kara liste özellikleri sunar.

ManageEngine Applications Manager

BT operasyonlarının ve geliştirme ekiplerinin uygulama performansını izleyip sorunları hızla tespit etmelerini sağlayan bir yazılımdır. Uygulama sorunlarını belirlemek için geniş kapsamlı performans izleme sunar.

ManageEngine AssetExplorer

BT varlık yönetimi için kapsamlı bir çözüm olan AssetExplorer, şirketlerdeki BT donanım ve yazılım varlıklarını izlemeyi ve yönetmeyi kolaylaştırır.

ManageEngine Browser Security Plus

Tarayıcı yönetimi ve güvenliği için tasarlanmış Browser Security Plus, BT yöneticilerinin tarayıcı güvenliğini artırmasına yardımcı olur. Tarayıcı uzantılarını ve eklentilerini yönetmek için kapsamlı araçlar sunar.

ManageEngine Cloud Security Plus

AWS ve Azure gibi genel bulut ortamlarından günlük verilerini izlemek ve yönetmek için Cloud Security Plus, bulut güvenliği konusunda kapsamlı bir çözüm sunar.

ManageEngine DataSecurity Plus

Dosya denetimi ve veri sızıntısını önlemeye yönelik bir çözüm olan DataSecurity Plus, kritik verilerin güvenliğini sağlamak için kapsamlı bir denetim sunar. Ayrıca hassas bilgileri (PII/ePHI) keşfetmenize ve veri sızıntısını önlemenize yardımcı olur.

ManageEngine Desktop Central

Birleşik uç nokta yönetimi ve güvenliği sağlayan Desktop Central, BT ekiplerine masaüstü bilgisayarlar, sunucular ve mobil cihazları tek bir platformdan yönetme olanağı sunar.

ManageEngine Desktop Central (Cloud)

SaaS tabanlı bir çözüm olan Desktop Central (Cloud), uzak aygıtları güvenli bir şekilde izleyip yönetmenizi sağlar. Bulut tabanlı yapı sayesinde BT ekiplerinin işlerini her yerden yapabilmesine olanak tanır.

ManageEngine Device Control Plus

Çıkarılabilir cihazlar için veri kaybı önleme çözümü olan Device Control Plus, USB cihazlarını kontrol etmenize ve yetkisiz dosya aktarımlarını engellemenize yardımcı olur.

ManageEngine EventLog Analyzer

SIEM için günlük yönetimi ve denetimi sağlayan EventLog Analyzer, ağınızdaki tüm cihazlardan gelen günlük verilerini analiz ederek güvenlik, denetim ve uyumluluk gereksinimlerinizi karşılar.

ManageEngine Exchange Reporter Plus

Exchange ortamlarında denetim, analiz ve izleme sağlayan Exchange Reporter Plus, hem şirket içi hem de bulut tabanlı Exchange sistemleri için kapsamlı raporlama ve denetim sunar.

ManageEngine Firewall Analyzer

Güvenlik duvarı aygıtları için yapılandırma ve günlük analizi sağlayan Firewall Analyzer, ağ güvenliği ve uyumluluk yönetimi için kapsamlı bir çözüm sunar.

ManageEngine Identity Manager Plus

Bulut tabanlı tek oturum açma çözümü olan Identity Manager Plus, kullanıcılara bulutta ve şirket içi uygulamalara tek tıklamayla güvenli erişim sağlar. Aynı zamanda yöneticilerin uygulama erişimini merkezi olarak yönetmesine ve izlemesine yardımcı olur.

ManageEngine Key Manager Plus

SSH anahtarları ve SSL sertifikalarını yönetmek için kapsamlı bir çözüm olan Key Manager Plus, SSH ve SSL ortamlarında yüksek görünürlük ve denetim sağlar.

ManageEngine Log360

Kapsamlı bir SIEM çözümü olan Log360, etkili günlük yönetimi ve derinlemesine Active Directory denetimi sunarak hem dahili hem de harici güvenlik tehditleriyle mücadele eder.

ManageEngine M365 Manager Plus

Microsoft 365 yönetimi, raporlama ve denetim için oluşturulmuş M365 Manager Plus, tek bir platformda birçok işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

ManageEngine Mobile Device Manager Plus

Kurumsal mobil cihazları ve uygulamaları merkezi olarak yöneten Mobile Device Manager Plus, işletmelerin mobil aygıtları güvenli hale getirmesine ve denetlemesine yardımcı olur.

ManageEngine NetFlow Analyzer

Gerçek zamanlı ağ trafiği analizi sağlayan NetFlow Analyzer, ağınızı etkili bir şekilde izlemek ve kontrol etmek için akış tabanlı analizler sunar.

ManageEngine Network Configuration Manager

Ağ yapılandırma yönetimi ve uyumluluk raporlaması için tasarlanmış Network Configuration Manager, yapılandırma değişikliklerini izleyip otomatikleştirir.

ManageEngine OpManager

Entegre ağ yönetimi sunan OpManager, ağ izleme, bant genişliği analizi, yapılandırma yönetimi ve IP adresi yönetimi ile 5’i bir arada bir çözüm sunar.

ManageEngine ServiceDesk Plus

Gelişmiş ITSM çözümü olan ServiceDesk Plus, olayları, istekleri, sorunları, değişiklikleri ve projeleri tek bir platformda yönetmenizi sağlar. 100.000’den fazla kuruluş tarafından güvenilen bir çözüm olan ServiceDesk Plus, BT ekiplerine kapsamlı bir destek sağlar.

KaryaBT

İletişim

Adres: Esentepe Mah.
Kore Şehitleri Cad. No:38/7
Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 217 35 35

Fax: +90 212 283 10 11

info@karyabt.com

Copyright © 2023 Karya Teknoloji ve Danışmanlık Hizmetleri AŞ. | Sitede yayınlanan yazılı ve görsel meteryalin tüm hakları saklıdır.